CEO Interview #5 with Alex Polyanchuk

Публікації

29 березня 2019 року відбулось інтерв’ю з Євгеном Ромащиним. Ведучий програми – Олександр Полянчук, засновник Alex Polin Executive Search. Інтерв’ю можна подивитися за посиланням

ttps://www.youtube.com/watch?v=k77cdKtLLGk&fbclid=IwAR2v9go7VyWaIobZjtSx17UUe2rkfcbLUOgZJevpo-qOOY9v_suoI8AxXac

Даний випуск – це витримка багаторічного практичного досвіду Євгена Ромащина, який працював в ДТЕК, Corum Group, Арселор Міттал Теміртау.

Більше 15 років на керівних посадах. Пройшов шлях від фінансового директора до глави компанії. Має додаткову освіту в INSEAD. Вірить, що робота топ-менеджера не обмежена рамками однієї галузі.

В інтерв’ю ви дізнаєтеся про те, що входить в 5 основних складових організаційної ефективності будь-якої компанії, що має робити управлінець в перші 6 місяців на новій посаді і чи потрібно витрачати гроші на дороге навчання.

Ви здивуєтеся, але під час навчання в INSEAD Євген Ромащин спробував себе в ролі диригента. Це цінний досвід, який допомагає подивитися на управління командою під іншим ракурсом.

Також в інтерв’ю Євген розповість про те, що дає коучинг топ-менеджеру і хто є головним помічником СЕО.

І на десерт. Не секрет, що у багатьох топ-менеджерів при підборі співробітника на керівну посаду заготовлений ключове питання. У Євгена Ромащина він звучить так: «Назвіть 3 своїх головних досягнення в житті». Чому відповідь на це питання є важливим для Євгена дивіться у відео.