Відгуки

Я працював з Яною більше 10 місяців в українському порту ТИС. Це завжди мотивує і розвиває, коли працюєш пліч-о-пліч з такими професіоналами, націленими на результат. Незважаючи на те, що Яна відповідала за управління персоналом, Яна постійно дивувала своїм глибоким досвідом в таких областях, як фінанси, закупівлі, продажу і навіть вирішення технологічних проблем. Я дуже радий, що мені випав шанс попрацювати з Яною, тому що вона дивовижний професіонал і великодушна людина.
Nikita Grubov
Group CFO at TIS Group of Terminals
Я рекомендую Яну як крутого професіонала і гарну людину. Я був би радий мати такого блискучого фахівця з персоналу в моїй управлінській команді. Якщо комусь потрібна додаткова інформація - будь ласка, зв'яжіться зі мною без будь-яких коливань.
Vadym Aristov
Experienced Executive | Agri MBA | Member of CGPA
Яна - професіонал у своїй галузі. Лідер, за яким ви хочете слідувати і виконувати різні складні завдання.
Iryna Baranova
HR manager – Samsung Healthcare Ukraine
Я працював з Євгеном як його радник, а потім в якості члена наглядової ради Corum протягом п'яти років. З усіх CEOs, з якими я працював в дюжині країн, лише деякі мали таке ясне стратегічне бачення, як Євгеній. У нього є чітке уявлення про те, куди Corum повинен йти, щоб досягти успіху, і він структурував організацію і, що більш важливо, створив команду, яка управляє цим великим кораблем через «yey of the storm», в якому зараз знаходиться Україна. Я глибоко поважаю Євгенія - незалежно від майбутнього, він входить в число тих небагатьох українських CEOs, яким би я довіряв в будь-якому бізнесі, на Сході чи на Заході.
Robert Schaus
CEO at Presta-Gaz S.A.
Євгеній видатний CEO! Він неймовірно розумний, мотивує і надихає рости Лідером! У нього великий і успішний досвід ефективних перетворень у великих компаніях (5000+), дуже системний менеджер! Євген вміє бачити "велику картину", великий стратег! Він дуже сильний лідер, талановитий наставник команди! CEO, який розуміє важливість розвитку талантів в компанії, як це зробити найкращим чином. Він дуже добре розвиває команду, може дати співробітнику правильні завдання в потрібний час. Він ставить і досягає амбітних цілей. Дуже активно, продуктивно і віддано. Я пишаюсь тим, що маю досвід роботи з цим Лідером! Євгеній робить неможливе можливим!
Деніс Шемякин
Director of the Reform Support Team - Ministry of Economic Development and Trade of Ukraine
Євгеній природно поєднує увагу до деталей і глибину зі стратегічним мисленням і далекоглядністю. Він завжди дотримується системного підходу. Він має успішний досвід роботи під тиском і в агресивному середовищі. Євгеній зарекомендував себе як антикризовий менеджер і лідер по трансформації бізнесу. І я особисто випробував на собі його вміння як наставника і орієнтований на людей підхід.
Сергій Детюк
Executive Board Member and CIO Metinvest, CEO at Metinvest Digital
Я працював з Інесой в проекті створення «з нуля» керуючої компанії агро-холдингу АГРІКОМ. Інеса була «камертоном» корпоративної культури. Вона розробила і впровадила ряд успішних стратегічних ініціатив, спрямованих на істотну перебудову культури та принципів взаємодії персоналу всередині холдингу. Підходи, які завтосувала Інеса щодо вдосконалення системи стимулювання персоналу, були технологічними та результативними. Створена нею система надала суттєву підтримку проектам підвищення операційної ефективності та продуктивності праці. Впроваджені Інесою процеси підбору та адаптації ключового персоналу дозволили залучити в холдинг кращих фахівців. Рекомендую її як досвідченого HR Директора, що здатний ефективно формувати та підтримувати розвиток ключового персоналу компанії.
Володимир Величко
экс-Директор по стратегии Agricom Group. Партнер, совладелец "Balkin & Velychko"
З Інесою ми працювали на проекті, де основною з задач було зібрати команду, що здатна в комунальній структурі працювати, як на себе. В невеличкому колективі з 150 особ ми ротували близько 20%. В результаті за кілька років було успішно впроваджено близько 15 середніх і великих проектів. Інеса прийшла в нашу команду, коли ми вже протягом року співпрацювали з "Інком" по впровадженню програми "Бос-кадровик" (автоматизація hr- процесів) в КП "Київський метрополітен". Її основним завданням було залучити співробітників до його реалізації. Вона змогла побудувати відносини між департаментами, а також програму і процес навчання для успішної реалізації впровадження автоматизації. Я можу рекомендувати Інесу як професіонала, який вміє руками реалізувати hr-стратегію на кожному з її рівнів у відповідності до стратегії бізнесу.
Макс Яковер
Управляющий партнер, генеральный директор Unit.City
Я знаю Інесу з двох сторін, як орієнтованого на людей та цілеспрямовану людину. Під час моєї роботи з Інесою я зустрів гарного командного гравця, який може успішно організувати роботу. Вона може провести проект по запланованому плану крок за кроком. Її дії призводять до кінцевого результату. В нашому проекті співробітництва вона була дуже корисною.
Микола Oсейко
Управляющий партнер HR Center