Команда експертів з 20-ти річним досвідом роботи в бізнесі. Експертиза, що основана на кращих міжнародних та локальних практиках, дозволяє нам реалізовувати найбіль ефективні рішення в управлінні персоналом.

Наша мiсiя:

Допомагати клієнтам ставати більш успішними, надаючи їм сучасні інструменти управління персоналом. Кінцева мета роботи – покращення конкретних KPI компаній-клієнтів.

Наш успіх – зростання і розвиток Замовника.

Наша команда

yana

Яна Романенко

Управляючий партнер, керівник практики «Лідерство» Details
Детальніше Керівник з 15-річним опроміненням роботи в різних сферах: дистрибуція, агро, логістика, металургія, виробництво та переробка, FMCG, сфера професійних послуг у таких компаніях, як: TIS, ArcelorMittal, Укрлендфармінг, Мрія Агрохолдинг, ДТЭК, НЛО. Практикуючий тренер з опітом більше 10 років. Дипломна магістра бізнес-адміністрування (EMBA) Киево- Могилянської бізнес-школи.
кадровый аудит кадровый резерв корпоративный университет организационная эффективность оценка персонала формирование команд корпоративная культура разработка стратегии стратегическая сессия повышение эффективности производства KPI дерево сбалансированных показателей balance scorecard управление проектами система оплаты труда бюджетирование управленческий учет

Ромащин Євген

Керівник практики Підвищення організаційної єффективності Details
Детальніше 8 років досвіду в галузі управління бізнесом в Україні, Казахстані та Росії в таких галузях, як енергетика, металургія, машинобудування, транспорт і логістика (ArcelorMittal, Corum Group, ДТЕК, ТІС). У 2007 році визнаний «Кращим молодим фінансовим директором України» за результатами конкурсу, проведеного Інститутом ім. Адама Сміта (Лондон, Великобританія). Пройшов шлях від фінансового директора до глави компанії. The Global Management Certificate однією з провідних бізнес-шкіл світу INSEAD. Спікер багатьох професійних конференцій, автор публікацій на тему підвищення організаційної ефективності в спеціалізованих бізнес виданнях.
imgonline-com-ua-Resize-F8HyWXg17n7p

Марина Куликова

Керівник практики Оцінка, навчання та розвиток / Дослідження та розвиток залученості
Детальніше Досвід більше 10 років в якості керівника HR функцій в різних компаніях. Експерт в області формуванні і інтеграції HR функцій, мотивації, організаційного проектування, управління змінами, комунікації та взаємодії з профспілками. Має досвід успішної реалізації проектів в різних галузях: генерація електроенергії, стивідорний бізнес, медіа, фармацевтична індустрія, агро. Фасилітатор, бізнес - тренер, медіатор, коуч ACSTH Academy WPG МВА KMBS, INSEAD