Команда експертів з 20-ти річним досвідом роботи в бізнесі. Експертиза, що основана на кращих міжнародних та локальних практиках, дозволяє нам реалізовувати найбіль ефективні рішення в управлінні персоналом.

Наша мiсiя:

Допомагати клієнтам ставати більш успішними, надаючи їм сучасні інструменти управління персоналом. Кінцева мета роботи – покращення конкретних KPI компаній-клієнтів.

Наш успіх – зростання і розвиток Замовника.

Наша команда

yana

Яна Романенко

Управляючий партнер, керівник практики «Лідерство» Details
Детальніше Керівник з 15-річним опроміненням роботи в різних сферах: дистрибуція, агро, логістика, металургія, виробництво та переробка, FMCG, сфера професійних послуг у таких компаніях, як: TIS, ArcelorMittal, Укрлендфармінг, Мрія Агрохолдинг, ДТЭК, НЛО. Практикуючий тренер з опітом більше 10 років. Дипломна магістра бізнес-адміністрування (EMBA) Киево- Могилянської бізнес-школи.
кадровый аудит кадровый резерв корпоративный университет организационная эффективность оценка персонала формирование команд корпоративная культура разработка стратегии стратегическая сессия повышение эффективности производства KPI дерево сбалансированных показателей balance scorecard управление проектами система оплаты труда бюджетирование управленческий учет

Ромащин Євген

Керівник практики Підвищення організаційної єффективності Details
Детальніше 8 років досвіду в галузі управління бізнесом в Україні, Казахстані та Росії в таких галузях, як енергетика, металургія, машинобудування, транспорт і логістика (ArcelorMittal, Corum Group, ДТЕК, ТІС). У 2007 році визнаний «Кращим молодим фінансовим директором України» за результатами конкурсу, проведеного Інститутом ім. Адама Сміта (Лондон, Великобританія). Пройшов шлях від фінансового директора до глави компанії. The Global Management Certificate однією з провідних бізнес-шкіл світу INSEAD. Спікер багатьох професійних конференцій, автор публікацій на тему підвищення організаційної ефективності в спеціалізованих бізнес виданнях.
рекрутинг хантинг Executive Search Ukraine head hunting Ukraine поиск топ-менеджеров

Марина Богушко

Керівник практики Рекрутмент

Details
Детальніше Експерт-практик з досвідом більш 15 років в області підбору персоналу (Executive Search, Headhunting). Успішний досвід побудови відділів рекрутинга та запуску бізнес-процесів підбору персоналу в крупних компаніях. Понад 100 закритих управлінських і ключових позицій для компаній різної сфери діяльності.
найдовская

Інеса Найдовська

Керівник практики Оцінка, навчання та розвиток / Дослідження та розвиток залученості
Детальніше Експерт-практик з досвідом більш 15 років в області управління персоналом. Більше 10 років на управлінських позиціях. Перемоги у професійних конкурсах: «HR Case Competition» (250 учасників країн СНД, проект HRM Компанії Begin Group, Росія), «HR вибори» (номінація «Самий досвідчений », проект JOB.ukr.net і видавничого дому« HRD », Україна) Кандидат психологічних наук, сертифікований HR (SpHR), сертифікований коуч (ECF), ТОР-фасилітатор. Успішний досвід побудови функції з «0» в Холдингу. Успішний досвід різних проектів в управлінні персоналом (підбір & адаптація, C & B, T & D, комунікації, автоматизація HR - процесів, кадрове адміністрування). Застосування кращих HR-практик: Hay Group, Aon Hewitt, Brett Minchington і ін